6 põhjust, miks alustada Kumoniga juba väikelapsena Liiga varajane alustamine ei ole Kumoni puhul sageli nii.

2023-05-17

t f B! P L

Kumon on õppetund, mis kasutab kõige rohkem ülesehitust juba varases eas. Isegi väikesed lapsed saavad astuda ülespoole, kui nad oskavad materjalist järgmisele tasemele, ja te näete, kuidas nad pidevalt kasvavad.

Kui selliseid asju nagu hiragana, loendamine ja löögiarvud, mida noorena õpitakse, võivad õpetada vanemad, siis Kumoni eeliseks on võimalus otse edasi liikuda noorema ja kõrgema kooliastme materjalidega.

Selles artiklis selgitame, miks Kumon on valitud parimaks valikuks varases eas õppimiseks ja millal te ei pea oma last Kumonisse saatma. Kasvu saab kogeda ka siis, kui alustate noorelt

Kui alustate Kumoniga juba noorelt, siis on teil võimalik areneda üha edasi ja kaugemale.

Kumon põhineb põhitõdede kordamisel, nii et kui te seda pikka aega jätkate, siis on võimalik edasi liikuda, sõltuvalt inimesest, ning on olemas materjalid juba kolmeaastastele lastele, ja on olemas isegi Kumon alla kaheaastastele beebidele, mida nimetatakse Baby Kumoniks.

Kui mõelda mingi õppimise alustamise peale, siis ei ole palju õppetunde, mida saab alustada nii noorelt. Veelgi enam, isegi kui alustate noorelt, saate ikkagi vähehaaval materjali läbida. Kumon on populaarne kui õppetund, mis on kergesti mõistetav ja võimaldab teil tunda teie lapse kasvu.

Suurepärane käekirja materjal Zun Zun

Kumon on tuntud jaapani keele, matemaatika ja inglise keele puhul, kuid noorematele lastele on olemas ka käekirja õppevahend nimega "Zundun".

See on õppematerjal, mis võimaldab lastel harjutada joonte joonestamist pliiatsiga, alustades sirgete ja kõverate joontega ning liikudes üha keerulisemate joontega, et nad oskaksid kirjutada numbreid ja hiraganat.

Õpetaja annab nõu, kuidas pliiatsit hoida ja isegi joonte joonistamise vormi kohta. Lastel võib olla võimalus vabalt joonistada, kuid nad ei saa sageli võimalust harjutada joonte joonistamist nii, nagu nad tahavad.

Pealegi on "Zun-Zun" aine, mis tuleb jaapani keele ja aritmeetika õppimisel tasuta, mitte ei maksa kuutasu nagu teised ained. Isegi vanemad, kes registreerivad oma lapsed Kumonisse, ei tea mõnikord, et "Zun-Zun" on olemas, kui nad esimest korda liituvad. Zun-Zun, mis võimaldab mõistliku hinnaga harjutada käekirja, on üllatav eelis, kui alustada Kumoniga varases eas.

Oleme allpool vaadanud üle muutused, mis on toimunud pärast seda, kui lasime oma lastel Zun-Zuni proovida. Näete, millist kasu toob sageli alahinnatud löögijoonte õppimine.

Ülevaade Kumon ZunZun'i eelistest! See teeb enamat kui lihtsalt parandab nende käekirja!

Mõnes klassiruumis on Kumoni soovitatud raamatud ja õppemänguasjad.

See sõltub klassiruumist, kuid mõnes klassiruumis on ka Kumoni soovitatud raamatud ja õppemänguasjad.

Õppemänguasju ja -raamatuid on palju, kuid on raske teada, milliseid asju oma lapsele osta, et ta huvi tunneks. Need võtavad palju ruumi, nii et võite kõhklevalt "proovida ja leida, et see ei tööta", ja neid on nii palju erinevaid, et on raske teada, mida on olemas, mida osta.

Kumon pakub märkimisväärsel hulgal õppemänguasju ja tal on iga klassi jaoks soovitatavad raamatud. Tõenäoliselt on selliseid mänguasju ja raamatuid ja eelkõige on suur eelis, et saab tegelikult midagi puudutada, mis teie last huvitab.

Te ei pea ise vaeva nägema õppematerjalide valimisega.

Paljud vanemad võivad soovida anda oma lastele midagi õppida, isegi kui see ei ole Kumon. Mõned võivad soovida, et nende lapsed oskaksid vähemalt oma nime kirjutada, kui nad algkooli astuvad, või nad võivad soovida anda neile andekat haridust.

Lapsevanemad võivad teha peaaegu kõike, mida nende lapsed oskavad varases eas, nii et nad võivad oma lastele ise asju õpetada, kui nad seda soovivad. Selleks on olemas palju õppematerjale.

Siiski ei ole lihtne ise haridusplaani koostada. See eeldab palju tööd, et otsustada, milliseid materjale kasutada ja mille poole püüelda ise. Teisest küljest õpetab Kumon põhilisi asju, mida lapsed koolis õpivad, nii et ei teki vigu, kui lasta neil niikuinii õppida.

Kumon mõtleb välja õppematerjalid ja viisi, kuidas toimida, mis on tänapäeval hõivatud lapsevanematele hea.

Kodus õpetamine võib olla keeruline.

Isegi kui olete ise õppematerjalid välja valinud ja teil on selge eesmärk, on see mõttetu, kui te ise ei oska õpetada.

Kuid õpetamine ei ole lihtne. Isegi kui õpetajad, kelle ülesanne on õpetada, õpetavad, leidub igal aastal lapsi, kes ei suuda õppetööga sammu pidada.

Inimesed, kes tahavad saada õpetajaks, on ilmselt inimesed, kes algselt teadvustasid, et nad on head õpetajad. Pärast nelja-aastast eriharidust ülikoolis sooritavad nad range eksami ja koguvad igal aastal õpetamiskogemust.

Sellele vaatamata on ikka veel lapsi, kes ei suhtle klassiruumis hästi. Ei ole üllatav, kui vanemad ei suuda neid õpingutes hästi õpetada.

Kumoni õpetajatel ei pea tingimata olema kohe alguses õpetamiskogemust, samuti ei ole õpetaja kvalifikatsioon tööks hädavajalik. Siiski on neil vähemalt kogemus Kumoni õpilastega ja Kumoni materjale on lihtne jälgida iseõppimise teel.

Üks põhjus Kumoni juurde mineku põhjuseks on see, et see ei nõua vanemate õpetamise oskust.

Iga kolmas Tokyo ülikooli üliõpilane on endine Kumoni õpilane.

See on lugu, mis sageli Kumonist rääkides esile kerkib, kuid on olemas uuring, mis näitab, et üle 30% Tokyo ülikooli üliõpilastest on endised Kumoni õpilased.

Kui vaadata jaotust, siis 43,4% on jätkanud Kumoniga viis aastat või kauem ja üle 30% on kõigis ainetes jõudnud J-materjalidesse, mis on samaväärne keskkooliga. Omandatud oskused ei ole mitte ainult akadeemilised põhioskused, vaid ka mittekognitiivsed oskused, nagu visadus ja keskendumisvõime, mida peaaegu 90% vastanutest nimetas.

Kumon juba varases eas võib olla suureks abiks, kui seda jätkatakse

Kumoni jätkamine muutub seda raskemaks, mida kõrgemale astmele jõuab. Seda seetõttu, et nad hakkavad käima sisseastumiseksamite eelkoolides või muutuvad hõivatud klubitegevusega. Kui soovite Kumoniga pikalt jätkata, on kõige parem alustada varakult.

Kumon on õppetöö, mida võib alustada juba väga noorelt. On palju õppetunde, mida saab teha juba noorelt, kuid mitte palju selliseid, mida saab jätkata põhikooli ja gümnaasiumi lõpuni. Pealegi aitab Kumonis õpitav sisu teid peaaegu kindlasti koolitöödes, see on kergesti mõistetav ja te tunnete tõelist kasvutunnet.

Sama sisu võite ise õpetada, kui ainult esimestel aastatel, kuid see nõuab palju aega ja vaeva, et valida õigeid materjale, ning te ei pruugi alati osata seda hästi õpetada. Lõpuks, kui sisu on arenenud nii kaugele, et vanemad ei saa sellest enam aru, ei suuda nad seda oma lastele enam õpetada.

Ja kui te suudate Kumoniga pikka aega jätkata, võite omandada tipptasemel akadeemiliste oskuste alused.

Kui te alustate Kumoniga varases eas, on sisu esialgu liiga lihtne ja te võite küsida, kas sellel on üldse mõtet. Kuid pikemas perspektiivis on see kindlasti teie lapsele suureks abiks.

QooQ